Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

DANES
25°C
5°C
JUTRI
27°C
7°C

PREK SPLETA NA POHODNIŠKE POTI

Na spletni strani info@visitsavinjska.com je objavljena nova aplikacija Savinjska2play, kjer je na poseben način prikazana možnost preživljanja prostega časa v Občini Rečica ob Savinji ter ostalih občinah v regiji.  V ospredju je pohodniška pot od Rečice do Blat, predstavljene pa so druge znamenitosti. Aplikacija, ki je namenjena predvsem družinam, omogoča kreativno preživljanje prostega časa. Zgornja Savinjska dolina je znana po lepotah narave in bogati tradiciji gozdarstva ter s Savinjo povezanega življenja. Z aplikacijo so želeli družinam ponuditi zanimive pohodniške poti, ki ponujajo igriv način spoznavanja lokalnih značilnosti posamezne občine.

Podrobnosti in aplikacija so na voljo na spletni povezavi: 
https://visitsavinjska.com/savinjska2play/

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi