Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

JUTRI
31°C
16°C
TOR.
28°C
17°C
2295

ZAČELA SE JE OBNOVA CESTE DOL-SUHA

Občina Rečica ob Savinji obvešča občanke in občane, da je koncesionarju za urejanje cest v občini, podjetju Voc Celje, izdala dovoljenje za delne in popolne zapore cestnega odseka odcep Mozirnica–Dol-Suha–odcep Poljane ter odseka (Trnavče)–Dol–odcep Mozirnica. Poenostavljeno povedano, gre za rekonstrukcijo cestnega odseka proti Dol-Suhi od t.i. »hruške« do meje z mozirsko občino. Koncesionar je z deli pričel v ponedeljek, 3. maja, zaključil pa naj bi jih do 1. julija 2021. V času gradnje bo promet potekal izmenično enosmerno, občasno pa bodo izvedene tudi popolne zapore ceste z urejenimi obvozi ter dovoljenim dostopom za stanovalce in intervencije. Dela se bodo izvajala od ponedeljka do sobote od 7. do 17. ure. Občina in koncesionar prosita občanke in občane za razumevanje in potrpežljivost zaradi krajših zastojev ter si hkrati želita dobrega medsebojnega sodelovanje in uspešne komunikacije.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi