Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
4°C
JUTRI
15°C
6°C
805

V sredo 14. 12. ponekod brez vode

Javno podjetje Komunala Mozirje obvešča vse porabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema VH POTOK - Kokarje, da bo v sredo, 14. decembra, med 8. in predvidoma 13. uro popolna preknitev dobave pitne vode. Do prekinitve bo v naši občini  prišlo v naseljih Spodnje in Zgornje Pobrežje, Trnovec ter del Homc, in sicer zaradi prevezave črpališča in drugih nujnih vzdrževalnih del na omrežju vodovodnega sistema.

Zaradi omenjenih del se lahko zgodi, da bo prišlo po ponovni vzpostavitvi vodovodnega omrežja do pojava povečane motnosti vode. V tem slučaju priporočajo prekuhavanje.

Javno podjetje Komunala Mozirje prosi vse porabnike pitne vode za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi