Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

JUTRI
5°C
4°C
PET.
4°C
0°C

SKRB ZA ZDRAVJE NA PRVEM MESTU

V Občini Rečica ob Savinji v skrbi za zdravje ravnamo skladno s sprejetimi Odloki vlade. Tako je uporaba zaščitne maske obvezna pri gibanju in zadrževanju v vseh zaprtih javnih krajih oziroma prostorih, od srede, 15. septembra pa velja, da morajo pogoj PCT izpolnjevati vse osebe, ki so uporabniki storitev ali udeleženi ali prisotni pri izvajanju dejavnosti ali v okoljih v Republiki Sloveniji. To v praksi pomeni, da morajo vsi, ki vstopajo v prostore Občine Rečica ob Savinji, uporabljati zaščitne maske in izpolnjevati pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani).

Zaradi navedenega prosimo vse občanke in občane, da vnaprej najavijo svoj obisk v prostorih Občine (tel. 03 839 18 30, tajnistvo@obcina-recica.si).  
Prav tako pozivamo, da skrbite za svoje zdravje in upoštevate priporočila in navodila (upoštevanje varnostne razdalje, razkuđevanje, skrb za higieno kašlja ...).  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi