Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

DANES
23°C
9°C
JUTRI
23°C
9°C
863

KAKO ZDRAVI SMO V OBČINI?

Nacionalni inštitut za javno zdravje je letos že četrtič pripravil publikacije Zdravje v občini. Tudi letos so pripravili podrobne informacije o zdravju prebivalcev za vsako od 212 občin. Kot aktualno javnozdravstveno vsebino, ki jo objavljajo v osrednjem delu publikacij, so izbrali okolje in zdravje, saj je zdravje ljudi neločljivo povezano z okoljem, v katerem živijo in delajo. Skrb za okolje pa je ena izmed pomembnih aktivnosti na lokalnem nivoju.

Publikacijo za Občino Rečica oi Savinji najdete v priponki, publikacije s posodobljenimi podatki, kartografske prikaze, primerjave kazalnikov med leti in druge zanimive vsebine pa si lahko ogledate na spletni strani obcine.njiz.si

Dokumenti, priloge
209 Rečica ob Savinji(1 MB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi