Rokometna tekma starejših dečkov A in kadetov

Starejši dečki A so se odpravili v Maribor odigrat tekmo z RK Maribor Branik. RD Fužinar je moralo v Mariboru nastopiti brez dveh igralcev prve ekipe. Tekmo so bolje začeli domači igralci. V 16. minuti pa so dečki RD Fužinar uspeli izenačiti na 8 proti 8. Polčas se je končal z rezultatom 11:8 za Mariborčane. V drugem polčasu so zadevali oboji. Končni rezultat je bil 18:18, kar pomeni prvo osvojeno točko za RD Fužinar.

Prav tako, pa so v soboto, 26. novembra 2016 igrali tudi kadeti RD Fužinar tekmo 11. kroga proti RK Maribor Braniku. Domači so pokazali dobro igro, saj so v 13. minuti vodili z 11:1. Rezultat na polovici tekme je bil 18:5 za domače. Drugi polčas se je nadaljeval podobno, kot se je prvi končal. Domači so zmagali z rezultatom 34:15.