Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo sončno, na severu in severovzhodu občasno pretežno oblačno. Predvsem v Prekmurju bo lahko popoldne ali zvečer padla kakšna kaplja dežja. Čez dan se bo krepil veter severnih smeri, ki bo močnejši zlasti v višjih legah severovzhodne in severne Slovenije. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 °C.
5°C | 17°C
četrtek, 23.10.2018
3°C | 16°C
petek, 25.10.2018
5°C | 19°C
sobota, 26.10.2018
6°C | 18°C
nedelja, 27.10.2018
10°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 24.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

5. rojstni dan pogovorne skupine hotuljskih ......


DOGODKI

| |
10.01.2018      14:08
A A

5. rojstni dan pogovorne skupine hotuljskih seniork



Deli:

Pogovorna skupina hotuljskih seniork danes praznuje svoj 5. rojstni dan. Skupina je nastala januarja 2013, v okviru projekta Občina, prijazna starejšim ljudem. Krajevna skupnost  Kotlje nam daje brezplačno v uporabo ogrevan prostor. Vodstvo, predvsem predsednica gospa Bojana Verdinek, nas moralno podpira in se zanima za naše delo.

V tem času se je oblikovala stalna skupina  15 udeleženk, občasno pa se pridruži še kakšna udeleženka. V sedanjem utesnjenem prostoru števila niti ne moremo širiti, čeprav smo odprti za vse ljudi dobre volje. Tudi za invalide in težje mobilne osebe prostor ni primeren. Se nam pa obzorja svetlijo z gradnjo nove dvorane.

Dobivamo se vsako sredo, za dobro uro.

Pogovori so o različnih temah. Trudimo se, da so  slišane vse. Stališča izražamo strpno, povemo nestrinjanje, dopuščamo svobodno izražanje mnenj in se ne prepričujemo. Vsi smo učenci in vsi smo učitelji. Ob koncu vsakega pogovora povzamemo rdečo nit in to zapišemo ter izobesimo v prostoru, kjer se družimo.

Čaj in kavo prinašamo prostovoljno.    

V obdobju petih let se je razdalja med nami zmanjšala.  Spoznale smo, da za sodelovanje ni potrebna popolnost. Rade se imamo take kot smo. Negujemo vzdušje sodelovanja, povezanosti, solidarnosti in kulturnega vedenja. Za ohranjanje sprejetosti v skupini nam je v veliko pomoč spoštovanje pravil vedenja. Naj ostane še dolgo tako.

 

 

Za skupino hotuljskih seniork

Ivana Prislan




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.