Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
13°C | 25°C
petek, 19.09.2018
12°C | 26°C
sobota, 21.09.2018
11°C | 27°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 18°C
ponedeljek, 23.09.2018
10°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

29. MIX TURNIR V ODBOJKI V STROJNSKI REKI


DOGODKI

| |
20.08.2017      22:19
A A

29. MIX TURNIR V ODBOJKI V STROJNSKI REKIDeli:

Mogoče zaradi spremenjenega datuma, mogoče zaradi slabe vremenske napovedi, ali pa preprosto zaradi nezainteresiranosti so se letošnjega tradicionalnega turnirja mešanih ekip v odbojki udeležile samo štiri ekipe. A nič zato, kvalitetne odbojke in napete odbojkarske igre je bilo v soboto, 19. 8. 2017, v izobilju. Prav tako pa tudi dobre volje in druženja v pozne večerne ure.

 

Ekipe Sosedi, Magri, Munki in Tihi favoriti so igrale vsaka z vsako, tako da je bilo odbojke za vse igralce dovolj.  Zmagali so Tihi favoriti, ki so bili po zmagi kar glasni, sledile pa so ekipe Sosedi, Magri in Munki. Na koncu vedno rečemo, saj ni pomembna zmaga, pomembno je sodelovati in se družiti. Tega pa je bilo letos res dovolj, saj smo tekmovanje zaključili pred dežjem in nadaljevali z malico in klepetom v Mladinskem domu.  Na odru doma pa so se tudi odvijale otroške animacije, ki jih že nekaj let uspešno vodi Katarina Popič.

 

Že leta zvesti gledalci, nekateri nekoč sami odbojkarji, nekateri tudi ne, in množica otrok, ki se je ves dan brezskrbno podila okrog doma, po otroškem igrišču in mivki, ter obljube dane na koncu so vsekakor spodbuda za organizatorje, da bo ob jubilejnem, tridesetem turnirju drugo leto še bolj veselo, množično in vsekakor slovesno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.