Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
17°C
JUTRI
26°C
11°C
Oceni objavo

Obisk poslanke v Evropskem parlamentu Ljudmile Novak

7. maja se na obisku na Koroškem mudi poslanka v Evropskem parlamentu Ljudmila Novak, ki se je v spremstvu občinske svetnice in kandidatke za poslanko EP, Mojce Erjavec oglasila tudi pri županu Občine Ravne na Koroškem, dr. Tomažu Roženu. V pogovoru so se dotaknili aktualnih tem, s poudarkom na vsebinah, ki so najbolj pereče prav na področju Koroške, infrastrukturi in možnostih razvoja. Sogovorniki so se strinjali, da nas v duhu razširjene evropske družine, v prihodnosti čaka še veliko izzivov in priložnosti, ki jih želimo skupaj premagovati v duhu sodelovanja, solidarnosti in enotnosti.

Drevi bo sicer ob obletnici drugega desetletja od vstopa Slovenije v Evropsko unijo na Prevaljah potekal pogovor z naslovim Razvoj obmejnih regij - 20 let Slovenije v EU, ob 18. uri, v mali dvorani Občine Prevalje, (Trg 2a), na katerem bosta poleg poslanke Ljudmile Novak in svetnice Mojce Erjavec razpravljala še muzejska svetnica dr. Karla Oder in poveljnik regijskega štaba CZ za Notranjsko in prejemnik nagrade Državljan Evrope 2023 Sandi Curk. 

Oglejte si tudi