Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
23°C
17°C
JUTRI
27°C
16°C
996

KOORDINATOR MLADINSKE INICIATIVE, ALJAŽ VERHOVNIK, JE POLEG “KOROŠKE OSEBNOSTI LETA” POSTAL TUDI “IME TEDNA” NA VALU 202

Glasovanje je potekalo v ponedeljek 4. februarja 2019, preko spletnega glasovanja, SMS sporočil in glasovanja preko telefona. V konkurenci še dveh nominirancev, je Aljaž Verhovnik prejel največ glasov in postal »ime tedna« na Valu 202. Nominacija je bila utemeljena predvsem na podlagi zadnjega preobrata pri poizkusih DARS-a za zamik začetka del 3. razvojne osi na Koroško ter njegovega prostovoljnega in aktivnega delovanja pri prizadevanjih za izgradnjo 3. razvojne osi .

Kot je za Val 202 povedal Aljaž: “Moramo biti aktivni državljani, samo od sebe se ne bo nič naredilo. Zato smo tudi ustanovili mladinsko iniciativo za tretjo razvojno os, saj imamo mladi v tej državi prihodnost, ki pa si jo moramo vzeti v svoje roke.”

1. in 2. marca 2019 bo na Valu 202 potekalo glasovanje za "ime meseca". Med nominiranci je tudi Aljaž Verhovnik. 

 

HOČ`MO CESTO!

 

Posnetku pogovora z Aljažem Verhovnikom na Valu 202 lahko prisluhnete tukaj:

https://val202.rtvslo.si/2019/01/predstavitev-kandidatov-predstavitev-kandidatov-za-ime-tedna-7/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi