Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
33°C
15°C
TOR.
26°C
17°C

Tevž Smolnikar uspešen na mednarodnem fotografskem natečaju

Tevž Smolnikar je dijak 2. letnika na Ekonomski gimnaziji in srednji šoli Radovljica, odločil pa se je za smer medijski tehnik, saj ga je fotografija začela zanimati že v osnovni šoli pri 14 letih, ko mu je bilo dolgčas med počitnicami. Od motivov ga najbolj zanimata naravoslovna in portretna fotografija. V prostem času je aktiven pri fotografiranju, snemanju, prav tako trenira plavanje.

Digitalni Foto klub in revija Digitalna fotografija sta organizirala 3. mednarodni salon fotografije »Drone & Ąstrophotography 2021« in v kategoriji prosta tema je Tevž prejel diplomo Fotografske Zveze Slovenije.

Razstava najboljših del je od konca februarja v Centru Noordung v Vitanjah. Najboljša dela bodo natisnjena in razstavljena, ostala prejeta dela bodo prikazana na projekciji.

Fotografija z naslovom Pogled je njegova prva razstavljena fotografija.

Čestitke za tako lep uspeh na mednarodnem natečaju! Čestitke tudi mentorici Evi Žganjar, profesorici fotografije!


Zbrala in uredila Ana Hlebanja, prof. slov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi