Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 16h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja, predvsem z močnejšimi sunki vetra in nalivi.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Magičnost dobrega in Poslovni tek trojk


ŠPORT, POSLOVNE, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
31.05.2016      16:15
A A

Magičnost dobrega in Poslovni tek trojkDeli:

Poslovnega teka trojk se udeležijo podjetja, ki gojijo aktivno poslovno okolje ter športno kulturo v firmi. Tisti, ki jih poleg posla navdušuje tudi šport! Ekipo tvorijo trije udeleženci podjetja, od katerih vsak preteče 1 krog okrog blejskega jezera oziroma 6 kilometrov, celotna skupina tako preteče skoraj mali maraton. Poleg tega ima dogodek tudi dobrodelni značaj, saj organizator za vsak pretečen krog podari sredstva za dober namen. Že četrto leto zapored je prejemnik teh sredstev CUDV Radovljica. In prav hvaležnost je tisto, kar Poslovni tek trojk in CUDV Radovljica že nekaj let povezuje in najbolj zaznamuje. Hvaležnost kot magično dejanje, ki rodi sprejemanje in prinaša nova spoznanja in z njimi prispeva k širjenju razumevanja. Hvaležnost ne le kot odnos, temveč tudi kot način sodelovanja, ki daje smisel preteklim dejanjem, omogoča vizijo za jutri in kar je najbolj pomembno, prinaša pristno zadovoljstvo in srečo v vsak sedanji trenutek.

»Trenutki in pridobitve, ki so nam bili dani z dobrim namenom iskreno cenimo in jih vidimo kot priložnosti za širjenje razumevanja, sprejemanja in novih spoznanj. V preteklih letih smo zbrana sredstva porabili za razvoj teka kot obliko rekreacije za osebe z motnjo v duševnem razvoju. Danes se lahko pohvalimo z velikim številom tekačev, ki se enakovredno z ostalimi udeležujejo običajnih rekreativnih prireditev. Zato tako sodelovanje uvrščamo med tiste oblike, ki prispevajo k napredku ter širjenju sprejemanja in razumevanja.« meni direktorica Slađana Anderle.

V preteklem letu so tudi s pomočjo teh sredstev izvedli  lastno tekaško prireditev, ki so jo poimenovali »Naš tek«. Dogodek ni predstavljal le zadovoljstva njihovim varovancem, temveč je prispeval k povezovanju ustanove z drugimi organizacijami in podjetji v ožjem in širšem okolju. Tisti dan so na dvorišče privabili številne ljudi, ki jih običajno tam ni. Kaj ni tudi to eden od dejanj povezovanja in širjenja razumevanja? Organizacija in izvedba tega dogodka jim je odprla vrata in omogočila še številne druge priložnosti in sodelovanja skozi vse leto. Tako se dobra dejanja širijo in odpirajo nove možnosti in priložnosti. Tudi letos bodo s pomočjo prejetih sredstev organizirali tekaško prireditev ter kupili pripomoček, ki omogoča tek z invalidskim vozičkom. Vsako leto CUDV Radovljica na Poslovnem teku trojk sodeluje tudi z unikatnimi ročno izdelanimi medaljami in pokali. Z njimi želijo pokazati in osvetliti sposobnosti in talente njihovih posameznikov. Že drugo leto zapored so organizatorji v reviji Slovenija business magazin namenili prostor tudi za oglas CUDV, ki nagovarja družbeno odgovorna podjetja in posameznike. Take priložnosti morda tudi prispevajo k uresničevanju cilja biti sprejeti, vključeni in koristni člani družbe.

»Vsak od nas je srečen in izpolnjen takrat, ko lahko tudi sam sodeluje in prispeva k dobrim namenom. Morda se takrat za trenutek ustavimo in zavemo, da vedno obstaja nekaj, za kar smo v danem trenutku lahko hvaležni in nas opozori na vse tisto, kar si zasluži našo pozornost in hvaležnost. Lahko se šele takrat zavemo, da ničesar ne moremo jemati kot samoumevno. Ravno zaradi vsega zgoraj naštetega sodelovanje Poslovnega teka trojk z nami najbolj zaznamuje obojestranska hvaležnost. Hvala organizatorju in vsem vključenim v Poslovni tek trojk za vso magičnost, ki ste nam jo omogočili in jo še naprej z nami ustvarjate.« je zaključna misel direktorice.


5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CUDV RADOVLJICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


CUDV RADOVLJICA
CUDV RADOVLJICA
CESTA NA JEZERCA 17
Tel:(04) 537 02 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
29.06.2017 | Kultura
Glasbena prireditev
29.06.2017 | Kultura
KONCERT KLASIČNE GLASBE
29.06.2017 | Ostalo
Četrtkove osvežitve na trgu
30.06.2017 | Tečaji in delavnice
Pravljična jogica za otroke
30.06.2017 | Kultura
Predavanje o knezoškofu dr. Antonu B. Jegliču
30.06.2017 | Družabni dogodki
Glasbeni večer - Igor in zlati zvoki
03.07. - 08.07.2017 | Tečaji in delavnice
6 DNEVNI POLETNI JOGIJSKI IZZIV v naravi pod Dobrčo
03.07. - 31.07.2017 | Tečaji in delavnice
POLETNA JOGA V NARAVI
03.07.2017 | Kultura
STRAŽA NA GROBU in KDO BO ZMAGAL?
03.07.2017 | Kultura
Koncert klasične glasbe
29.06.2017 | Kultura
Glasbena prireditev
29.06.2017 | Kultura
KONCERT KLASIČNE GLASBE
29.06.2017 | Ostalo
Četrtkove osvežitve na trgu
30.06.2017 | Tečaji in delavnice
Pravljična jogica za otroke
30.06.2017 | Kultura
Predavanje o knezoškofu dr. Antonu B. Jegliču

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo