Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
8°C
JUTRI
20°C
14°C
Oceni objavo

Prometni režim v času gradnje krožišča na Bledu

Gorenjska gradbena družba d.d. za investitorja Direkcijo RS za infrastrukturo v sklopu projekta južne razbremenilne ceste na Betinovem klancu v občini Bled gradi krožišče. Trenutno je na predmetnem odseku državne ceste vzpostavljena delna zapora z urejenim dvosmernim prometom. V nadaljevanju gradbenih del je predvidena vzpostavitev več zapor z urejenim dvosmernim prometom in izmenično enosmernim prometom z ročnim ter semaforskim usmerjanjem.

V primeru pojava daljših zastojev na relaciji Lesce – Bled je v obdobju od 4. 3. do 21. 4. 2024 po potrebi predvidena sprememba prometnega režima v semaforiziranem križišču z državno cesto v naselju Lesce. V tem primeru se ukine možnost levega zavijanja v smer naselja Lesce in možnost levega zavijanja v smeri Bleda. Dostop do naselja Lesce bo mogoč z obračanjem v križišču za kamp Šobec oziroma preko krožišča Avsenik. Dostop do Bleda in Bohinja iz smeri naselja Lesce bo omogočen preko krožišča Avsenik.

Oglejte si tudi