Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
13°C
JUTRI
24°C
15°C
Oceni objavo

V zavetju besede v zavetrju spleta

Minuli konec tedna je namesto finalnega srečanja letošnjega literarnega državnega tekmovanja piscev "veteranov" potekala spletna literarna delavnica pod okriljem Javnega sklada za kulturne dejavnosti Slovenije, namesto v Kotljah pa kar v varnem protikoronskem pristanu spleta. Namesto. In namesto finalnega srečanja 2020 letos bo to vendar v Kotljah maja 2021, za izbor finalistov pa smo izvedeli sredi minulega tedna. Tokrat ne elektronsko ampak s klasično pošto. Takole piše:

Kljub krepki in skoraj nemerljivi fizični distanci med udeleženci je bilo kaj izvedeti. Vsak o sebi in svojem pisanju in o drugih tudi. Za to je poskrbel vodja delavnice in državni selektor dr. Aljoša Harlamov (na fotografiji zgoraj tretji z leve).

Med finalisti je tudi zgoraj drugi z leve Radovljičan Andrej Kokot.

Oglejte si tudi