Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
-1°C
JUTRI
5°C
-4°C
Oceni objavo

22. veteranske športne igre, Dravograd, 10. junij 2023

22. veteranske športne igre so bile izvedene v soboto, 10. junija 2023, v Dravogradu v organizaciji Območnega združenja Zveze vojnih veteranov Slovenije Dravograd in pokrajinskega odbora Sever Pomurje. Veterani iz vse Slovenije, sodelovalo je kar 42 ekip, so tekmovali v šestih disciplinah: pikadu, vlečenju vrvi, šahu, košarki streljanju in metu bombe.  Ekipa OZVVS Zgornja Gorenjska je bila 1. v vlečenju vrvi, 2. v šahu in košarki, 3. v pikadu, 5. v metu bombe in 16. v streljanju. Doseženi odlični rezultati v posameznih panogah so ekipi zopet, tokrat že enajstič, prinesli skupno prvo mesto. Na prijetnem druženju je številne zbrane iz vse Slovenije nagovoril tudi predsednik ZVVS, generalmajor Ladislav Lipič.

Oglejte si tudi