Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
12°C
3°C
JUTRI
14°C
5°C

Zbornik o kulturni dediščini Občine Radlje ob Dravi

Na pobudo Slovenskega konzervatorskega društva in ob sodelovanju Koroškega pokrajinskega muzeja, Zavoda za varstvo kulturne dediščine, Enote Maribor ter vrhunskega fotografa Toma Jeseničnika so se pričele aktivnosti pri izdelavi Zbornika o kulturni dediščini Občine Radlje ob Dravi. To bo zagotovo prva knjiga po več kot tridesetih letih, ko je bivša občina oz. v njenem imenu uredniški odbor izdal publikacijo »Radlje skozi čas«.

 

Verjamemo, da nas bo zbornik popeljal skozi zgodovino naše občine, od prvih arheoloških najdb, do danes.

Izdaja zbornika je predvidena v jeseni 2021. Verjamemo, da bomo zbornik z velikim veseljem vzeli v roke in ga prebrali, predvsem pa ga bomo lahko ponudili v branje in ogled našim gostom od drugod, ki v vedno večjem številu prihajajo k nam.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi