Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
torek, 23.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
18°C | 29°C
petek, 26.07.2018
18°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

U9 osvojili 2. mesto na domačem turnirju


ŠPORT

| |
28.02.2017      15:48
A A

U9 osvojili 2. mesto na domačem turnirjuDeli:

V soboto, 25. marca 2017 je v Športni dvorani v Radencih potekal 1. zimski turnir v malem nogometu za selekcijo U9. Turnir je organizirala domača NK Radenska Slatina, udeležilo pa se ga je 14 ekip. Tribune so bile skozi celoten turnir zelo polne in vzdušje je bilo odlično. V selekciji U9 je tekmovalo okrog 140 otrok, ki so razkazovali svojo nogometno znanje. Na turnirju je sodelovala tudi domača ekipa, ki je nastopala z dvema ekipama.

Slatina 2 je kljub pravi borbi izpadla v skupinskem delu, ko so dvakrat z minimalnim porazom morali priznati premoč nasprotnikom. Slatina 1 je po odličnih predstavah osvojila drugo mesto in se znova veselila stopničk. V skupini so opravili s vsemi nasprotniki in skupino zapustili brez poraza. Pravi preizkus jih je čakal v četrtfinalu in polfinalu, ko sta jim nasproti stali ekipi Mura 2 in Mura 1. Toda tudi to ni ustavilo naših fantov, ki so premagali obe ekipi Mure in na noge spravili celotno občinstvo. Na poti do finala niso prejeli niti enega samega gola, kar je nakazalo odlično delo v obrambi. V finalu so se pomerili s slovenskim prvoligašem in večkratnim državnim prvakom NK Mariborom. Kljub izjemni borbi in vztrajnosti, so morali premoč priznati nasprotniku. Naši fantje so kljub temu zadovoljni zapustili turnir, saj so prikazali odlične predstave in edini zadeli proti zmagovalcu turnirja NK Mariboru.

REZULTATI
Skupinski del:
NK Radenska Slatina 2 : NŠ Mura 2  0:1
NK Radenska Slatina 2 : ŠNK Radgona 1  1:2

Igrali so: Jan Kolar, Voranc Novak, Anej Vertačnik, Žiga Vrzel, Alen Balažic, Žan Štefanec, Blaž Veberič, Timotej Pučko

Trener: Mitja Senčar

Skupinski del:
NK Radenska Slatina 1 : NK Vipol Veržej  1:0
NK Radenska Slatina 1 : NK Čarda  1:0
NK Radenska Slatina 1 : ŠNK Radgona U8  2:0

Četrtfinale:
NK Radenska Slatina 1 : NŠ Mura 2  3:0

Polfinale:
NK Radenska Slatina 1 : NŠ Mura  2:0

Finale:
NK Radenska Slatina 1 : NK Maribor  1:4

Igrali so: Leon Nemec, Amadej Filipčič, Jernej Koren, Gal Vršič, Jaka Zamuda, Rene Dedič, Lars Vogrin, Nejc Leljak

Trener: Mitja Senčar

Naj igralec turnirja: Anej Skale (NK Maribor)
Naj vratar turnirja: Ažbe Pulko (NK Maribor)
Naj strelec turnirja: Jan Kovačič (NŠ Mura 1)

Turnir je bil zelo dobro organiziran in pripravljen. Za obiskovalce je bilo na voljo ogromno pijače in jedače, ter bogat srečelov. Za največje privržence NK Slatine so poskrbeli Slatina Supportersi, ki so predstavili razne navijaške artikle in pomagali pri organizaciji turnirja. NK Radenska Slatina se zahvaljuje vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji turnirja in se veseli nadaljnjega sodelovanja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA
NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA
SLATINSKA CESTA 2
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.07.2018
Danes ni dogodkov.
23.07.201 | Šport
Golf tečaj - začetni 1 + 2
30.07.2018 | Šport
Šola odbojke na mivki
23.07.201 | Šport
Golf tečaj - začetni 1 + 2
30.07.2018 | Šport
Šola odbojke na mivki

Bodite prvi pri oddaji mnenja.