Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 27°C
torek, 24.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 29°C
petek, 27.07.2018
18°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1. mesto in pokal za naj igralca na domačem ......


ŠPORT

| |
28.02.2017      15:55
A A

1. mesto in pokal za naj igralca na domačem turnirjuDeli:

V soboto, 25. februarja, je v Športni dvorani v Radencih potekal 1. zimski turnir v dvoranskem nogometu za selekcijo U11. Turnir je organizirala domača NK Radenska Slatina, udeležilo pa se ga je 8 ekip. Dogajanje je potekalo cel dan. Zjutraj je občinstvo navduševala selekcija U9, popoldne pa so svoje znanje pokazali tudi igralci selekcije U11. Turnirja se je udeležila tudi domača ekipa, ki je nastopala z dvema ekipama.

Slatina 2 je tekmovanje zaključila v skupinskem delu, potem ko je dvakrat izgubila in enkrat zmagala. Fantje so pokazali pravo borbo in vztrajnost, ter na zadnji tekmi proti ŠNK Radgoni prišli do zaslužene zmage. Slatina 1 je tekmovanje zaključila na prvem mestu in se veselila še druge zaporedne zmage na turnirjih. V skupini so se fantje še počasi ujemali, a kljub temu trikrat zmagali in zaključili skupino kot prvi. V polfinalu so se fantje dodobra segreli in pokazali odlično igro. Brez večjih težav so se uvrstili v finale, kjer jih je čakala ekipa NK Apač. Začetek finala je bil enakovreden, z nekaj priložnosti na obeh straneh. Na sredini tekme so naši izkoristili nezbranost nasprotne ekipe in dvakrat ekspresno zadeli. Z dvema odličnima zadetkoma je naše v vodstvo popeljal Tosja Mlinarič. Toda ekipa NK Apač se ni dala in je hitro znižala rezultat. Obetala se je dramatična končnica, ki so jo naši fantje zdržali in osvojili končno prvo mesto. Fantje so znova pokazali, da so pravi borci in da jih nikoli ne smemo odpisati. V svoji ekipi so imeli tudi najboljšega igralca turnirja Nika Mariča, ki je zelo dobro vodil ekipo in jo popeljal do zmage.

Rezultati
Skupinski del
NK Radenska Slatina 2 : NK Apače  0:4
NK Radenska Slatina 2 : NK Lenart  0:3
NK Radenska Slatina 2 : ŠNK Radgona  1:0

Igrali so: Filip Farič, Jan Lesjak, Leon Ploj, Mai Cehtl, Tjaš Novak, Amadej Filipčič

Trener: Dejan Podlesek

Skupinski del:
NK Radenska Slatina 1 : NŠ Čarda  2:1
NK Radenska Slatina 1 : NK Ižakovci  2:0
NK Radenska Slatina 1 : NK Vipol Veržej  1:0

Polfinale:
NK Radenska Slatina : NK Lenart  3:0

Finale:
NK Radenska Slatina : NK Apače  2:1

Igrali so: Domen Mulec, Tian Grah, Tit Šimundžič, Nik Marič, Tosja Mlinarič, Anej Mlinarič, Tjaš Ploj

Trener: Dejan Podlesek

Naj igralec turnirja: Nik Marič (NK Radenska Slatina)
Naj vratar turnirja: Tjaž Kuhar (NŠ Čarda)
Naj strelec turnirja: Anej Vesel (NK Apače)

Vzdušje v dvorani je bilo res odlično. Vsaka ekipa je imela glasno podporo iz tribun, ki je igralcem vlila še dodatno motivacijo. Turnir ne bi uspel brez vseh vas, ki ste pomagali pri celotni organizaciji in izpeljavi turnirja. NK Radenska Slatina se zato zahvaljuje vsem tistim, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji turnirja in se veseli nadaljnjega sodelovanja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA
NOGOMETNI KLUB RADENSKA SLATINA
SLATINSKA CESTA 2
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.07.2018
Danes ni dogodkov.
23.07.201 | Šport
Golf tečaj - začetni 1 + 2
30.07.2018 | Šport
Šola odbojke na mivki
23.07.201 | Šport
Golf tečaj - začetni 1 + 2
30.07.2018 | Šport
Šola odbojke na mivki

Bodite prvi pri oddaji mnenja.