Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
31°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
2546

Obvestilo uporabnikom storitev gospodarske javne službe ravnanja s komunalnimi odpadki v občini Radenci

E-RAČUN

Račun za ravnanje z odpadki lahko plačujete enostavneje, predvsem pa okolju prijazno! Podjetje Saubermacher Slovenija d.o.o. vam omogoča, da prejmete naš račun neposredno v vašo spletno e-banko. Enostavno, hitro, varno in okolju prijazno.

Zakaj e-račun? Ker ga po varni poti dobite neposredno v vašo spletno e-banko. Ker ga lahko plačate s klikom, brez prepisovanja podatkov s položnice. Ker lahko kadarkoli pogledate arhiv e-računov. Ker je okolju prijazno. In nenazadnje: ker je to dandanes že standard.

Kako do e-računa? Prijavo na e-račun morate izvesti neposredno v vaši spletni e-banki. Način prijave na e-račun je izjemno preprost a je odvisen od vsake posamezne banke, zato se v primeru težav ali vprašanj obrnite neposredno na vašo banko.

Kaj potrebujem? Za prijavo boste potrebovali le številko sklica zadnje položnice.

Koliko stane prejemanje e-računa? Nič. Prijava na e-račun in prejemanje e-računa v spletno e-banko je brezplačno.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi