Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
19°C
3°C
JUTRI
19°C
4°C
1341

Obvestilo o deratizaciji v letu 2021

Obveščamo vas, da bomo zadnji teden meseca februarja 2021 izvajali prvi del deratizacije javnih kanalizacijskih sistemov na območju Občine Radenci. Deratizacija bo opravljena na celotnem javnem kanalizacijskem omrežju, glede na prijave občank in občanov, ter na potrebe, izkazane ob rednem izvajanju gospodarskih javnih služb. Zaradi čim boljših rezultatov izvedbe priporočamo, da se z dvorišč in drugih objektov odstrani vse odpadke hrane, smeti in drugo navlako.


Obenem pozivamo vse občanke in občane, da nam sprotno javljajo pojav glodavcev ob/v javnem kanalizacijskem omrežju. Prioritetna mesta izvedbe deratizacij in dezinsekcij se namreč določajo glede na prijave občanov skozi tekoče leto.


Za vse pobude ali vprašanja pokličite na (izvajalec GJS):

Občina Radenci – Režijski obrat

Tel.: 02/ 820-06-22

e-pošta: komunala@radenci.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi