Spoštovane občanke in občani!
Obveščamo vas, da smo pri prevzemu telovadnice Kapela, v zapisniku ugotovili, da so tla na novozgrajeni telovadnici na Kapeli imela zračne mehurčke. Tla je polagalo podjetje Elan d.o.o iz Begunj.
V skladu s prevzemnim zapisnikom, smo dne 15. 4. 2023 ugotovili, da se tla s sušenjem niso normalizirala, zato podjetje Elan te dni izvaja zamenjavo celotne površine tal telovadnice Kapela. Dela morajo biti končana najkasneje do 15. 9. 2023. Vsa dela se izvajajo na podlagi reklamacije.
Občina Radenci vztraja, da se položi parket in ne plastična masa-imitacija parketa, kot je bilo zapisano v projektu. Informacijo objavljamo dobronamerno, ker posamezniki ponovno širijo nepreverjene informacije in blatijo delo občinske uprave ter župana.





