Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
4°C
-4°C
JUTRI
4°C
-5°C
5252

Na Eko skladu spodbude za pilotne projekte celovite prenove večstanovanjskih stavb, sofinancirane z novimi finančnimi instrumenti

Eko sklad je v petek, 20. 8. 2021, v Uradnem listu RS in na spletni strani www.ekosklad.si v okviru projekta Life Care4Climate objavil dva nova javna razpisa za pilotne projekte celovite prenove večstanovanjskih stavb, sofinancirane z novima finančnima instrumentoma. Javna razpisa dopolnjujeta obstoječo ponudbo spodbud Eko sklada za večstanovanjske stavbe. Vsi obstoječi javni pozivi Eko sklada, namenjeni večstanovanjskim stavbam, ostajajo odprti, saj bo na novih javnih razpisih sredstev dovolj le za nekaj pilotnih projektov, financiranih z novimi finančnimi instrumenti, bo pa spodbuda zanje precej višja.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi