Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
3°C
0°C
JUTRI
4°C
2°C

3. ČISTILNA AKCIJA OBREŽJA REKE MURE

Obveščamo vas, da bo 21.3.2020 potekala že 3. čistilna akcija obrežja reke Mure, pod organizacijo gasilskih potapljačev Radgone – GA-PO-RA, kateri se tradicionalno pridružuje tudi letos Lions klub Gornja Radgona, zato vabimo vse prebivalce Gornje Radgone in Radencev, da se nam pri njeni izvedbi pridružijo.

Čistilna akcija bo potekala ob obrežju reke Mure. Čistilni akciji se letos prvič priključujeta tudi Občina Gornja Radgona in Občina Radenci, ter Zavod za turizem in šport Radenci, tako da bo čistilna akcija potekala tudi iz meri obrežja reke Mure v Radencih v smeri proti Gornji Radgoni.

Pričetke čistilne akcije je ob 9. uri. Zbirno mesto udeležencev v Gornji Radgoni je ob navedeni uri pred gasilskim domom v Podgradu, zbirno mesto udeležencev, ki pa bodo sodelovali pri čistilni akciji iz smeri Radencev, pa je ob navedeni uri na avtobusni postaji v Radencih.

Za rokavice, vreče ter malico in pijačo bo poskrbljeno.

Vljudno vabljeni, da se nam na čistilni akciji 21.3.2020, s pričetkom ob 9. uri pridružite.

 

Kontaktni osebi sta: Marko ŠAJNOVIČ; GSM:  041 800 552  in Nada FRANGEŽ ; GSM: 041 694 011

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi