Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, drugod delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Predvsem v hribovitem svetu bo nastala kakšna nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem do 29 °C.
12°C | 26°C
nedelja, 27.05.2018
14°C | 26°C
ponedeljek, 28.05.2018
14°C | 28°C
torek, 29.05.2018
16°C | 27°C
sreda, 30.05.2018
14°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 26.5.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Uspešna krvodajalska akcija KO RK Preddvor


TURIZEM, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
22.08.2017      15:03
A A

Uspešna krvodajalska akcija KO RK PreddvorDeli:

Krajevni odbor Rdečega križa Preddvor je v petek, 18. avgusta 2017, organiziral krvodajalsko akcijo, kateri se je pridružilo 33 udeležencev, kri pa je darovalo 27 krvodajalcev. Dva mlada fanta sta kri dala prvič. Čestitke in pogumno še naslednjič! V Ljubljani, na Zavodu za transfuzijsko medicino so nas vedno kar veseli, saj smo zanimiva, starostno mešana skupina, ki dobro sodeluje. Po odvzemu smo se odpravili na morje. V Strunjanu nam je na turistični kmetiji predsednik turističnega društva Gianfranco Giassi naredil predstavitev, postregli so nam tudi zelo dobro malico. Gospod Giassi je glavni krivec, da vsako leto pripravijo praznik kakija, sedaj pa uveljavljajo še praznik artičok. Seveda, največ druženja, smeha, veselja pa smo bili deležni na barki in okrog nje. Trije udeleženci so potem pot nadaljevali v Vodnjan, kjer so s folkloro imeli nastope. Ko se je v Izoli sonce spustilo, so ljudje, turisti napolnili ploščadi, saj se je začel še ribiški praznik.  Po vsem tem nas je avtobus zadovoljne in malo utrujene odpeljal proti Preddvoru.

Naslednja organizirana krvodajalska akcija bo v Preddvoru v začetku leta 2018.

Hvala vsem za plemenito dejanje!

Milena Zupin, predsednica Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo