Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
30°C
14°C
PET.
28°C
16°C
Deli

Dan za spremembe 7. aprila na Jakobu

Na svetovni dan zdravja, v soboto 7. aprila, bo Krajevni odbor Rdečega križa Preddvor v okviru 9. Dneva za spremembe s podnaslovom Povezujemo skupnost organiziral prikaz oživljanja z defibrilatorjem. Ker je od lanskega poletja naprava nameščena tudi v Planinski koči na Svetem Jakobu, so se odločili, da bodo predstavitve potekale tam. Vsi pohodniki, ki se bodo tega dne med 8.30 in 11.30 povzpeli na Jakoba, bodo lahko spoznali in na lutki praktično preizkusili, kako priskočiti na pomoč bližnjemu v primeru zastoja srca. Hkrati bodo prostovoljci Krajevnega odbora Rdečega križa izvajali tudi meritve krvnega sladkorja, pritiska ter celokupnega holesterola. Vse dejavnosti so brezplačne, zaželeni pa so prostovoljni prispevki. Vabljeni v čim večjem številu!

Za več informacij je na voljo predsednica Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor Milena Zupin, 041 382 270.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi