Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.02.2018

oblačno
Ponoči se bo sneženje od juga spet nekoliko okrepilo in zajelo vso Slovenijo. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo večinoma deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem do 4 °C.
-1°C | 2°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 2°C
nedelja, 25.02.2018
-6°C | -3°C
ponedeljek, 26.02.2018
-14°C | -3°C
Opozorila
Četrtek, 22.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Zaključek nedeljskega praznovanja s ......


TURIZEM, DOGODKI

| |
05.07.2017      7:33
A A

Zaključek nedeljskega praznovanja s Prisrčnimi fantiPrisrčni fantje, pri katerih igra in poje tudi Preddvorčan, Gašper Seljak
Prisrčni fantje, pri katerih igra in poje tudi Preddvorčan, Gašper Seljak
Deli:

Program dogodkov v sklopu občinskega praznika občine Preddvor, ki ga je koordiniral Zavod za turizem Preddvor, se je v nedeljskem  večeru zaključil z nastopom ansambla Prisrčni fantje. Igrali so tako vneto, da je bilo na plesišču ves čas polno plesalcev, pod šotorom pa veliko občudovalcev. Veselico je popestril še član KUD-a Preddvor, ki je v odmoru zaigral legendo o nastanku Hudičevega boršta. Tako je praznik minil v veselem razpoloženju. Obiskovalci so potrdili, da je bil program pester in zanimiv, slišati pa je bilo tudi, da je bilo tudi dobre kulinarične ponudbe za vse okuse. Največ doslej so menda spekli prave domače posebnosti, preddvorske posmodule in to dokazuje, da obiskovalci radi sežejo po preprosti domači hrani.

Mirjam Pavlič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3
22.02.2018
Danes ni dogodkov.
24.02.201 | Šport
Vrhunec sezone ob 60-letnici Krvavca
24.02.2018 | Tečaji in delavnice
sobotna bralna urica
03.03.2018 | Turizem
Občni zbor TD KOkra

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo