Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
9°C
5°C
JUTRI
12°C
-1°C

Vabljeni na krvodajalsko akcijo

Krvodajalska akcija bo v sredo, 6. februarja 2019, od 7.00 do 13.00 v Domu starejših občanov Preddvor, Potoče 2. Kot običajno bomo tudi letos nadaljevali druženje z izletom: odpeljali sem bomo v Krško, kjer nas čaka strokovni ogled nuklearne elektrarne s predstavitvijo delovanja »geni«-svet energije, ogled gradu, pa še kaj. Kdor se bo udeležil izleta naj na krvodajalsko akcijo pride zjutraj, saj bomo na pot krenili že okoli 9h, krvodajalci, ki pa na izlet ne boste šli, lahko pridete darovat kri do 13h.

S seboj prinesite krvodajalsko izkaznico in osebni dokument s sliko. Ob vpisu ne pozabite opozoriti na morebitne spremembe v naslovu, priimku in zaposlitvi.

Nekaj dni prej pokažite vabilo (v priloženem dokumentu) svojemu delodajalcu, da vam bo odobril prost, plačan dan. Pred odvzemom krvi vas bodo zdravniško pregledali. Vljudno prosimo, da na dan odvzema ne jeste nič mastnega in ne pijete mleka. Priporočamo čaj, kruh z marmelado, sadje in podobno.

Iskrena hvala za plemenito dejanje, saj boste s svojo krvjo marsikomu vrnili zdravje ali celo rešili življenje.

Prijazno vabljeni!

Prijave zbirajo poverjeniki po vaseh in predsednica KO RK Preddvor, Milena Zupin 041 382 270

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi