Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
11°C | 30°C
petek, 18.07.2018
13°C | 30°C
sobota, 20.07.2018
14°C | 29°C
nedelja, 21.07.2018
17°C | 29°C
ponedeljek, 22.07.2018
15°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Oktobrski program brezplačnih aktivnosti ......


PROSTOVOLJSTVO, EVROPSKI PROJEKTI

| |
29.09.2017      15:52
A A

Oktobrski program brezplačnih aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske za PreddvorDeli:

Vabimo vas, da se tudi v oktobru udeležite brezplačnih aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske v Preddvoru. Kot že večkrat, bodo v Domu krajanov na Zg. Beli delavnice somatskih gibov, joge in dihanja, v prostorih preddvorskega Tica vas čakata umovadba za starejše ter družabni večer ob igri taroka, tudi ta mesec pa boste lahko igrali tombolo.

V torek 10. oktobra, od 17.00 do 18.00 boste v Ticu v okviru Centra za svetovanje in vrednotenje znanja zaposlenih Gorenjske lahko dobili brezplačno pomoč pri iskanju informacij o možnostih nadaljnjega izobraževanja, usposabljanja, prekvalifikacije in pridobivanja novih znanj za osebno rast na področju celotne Gorenjske in širše.

V Medgeneracijskem centru Kranj pa lahko obiščete dve zanimivi predavanji: Zakaj stresi povzročajo bolezni se boste lahko podučili 12.10., teden dni kasneje pa bo govora o pomenu prehrane na telo in počutje človeka.

Sicer pa je v Medgeneracijskem centru Kranj (v sklopu projekta Večgeneracijski center Gorenjske), vsak delovnik med 8.00 in 18.00 uro uporabnikom na voljo prostor za neformalno druženje in srečevanje, v katerem deluje tudi informacijsko središče, kjer uporabnike informirajo  o dejavnosti in programu centra ter podajajo informacije o razpoložljivih storitvah s področja preprečevanja, obvladovanja in odpravljanja socialnih stisk in težav v regiji.

 

Podrobnosti o vseh dogodkih si lahko preberete v priloženi zgibanki.

Udeležba je brezplačna, vljudno vabljeni!
Priloge:
PDF
zlozenkapreddvoroktober2017.pdf
97035_zlozenkapreddvoroktober2017.pdf (1,14 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!