Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 15.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno in v večjem delu Slovenije deževno, sprva bodo vmes krajevne plohe, lahko tudi zagrmi. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ki bo sredi dneva slabel. Temperature bodo od 7 do 13, v severnih krajih okoli 3 °C.
4°C | 8°C
sobota, 16.12.2017
1°C | 4°C
nedelja, 17.12.2017
-6°C | 3°C
ponedeljek, 18.12.2017
-10°C | 1°C
torek, 19.12.2017
-5°C | 2°C
Opozorila
Petek, 15.12.2017 ob 6h
Zjutraj in dopoldne bo pihal okrepljen jugozahodnik, predvsem na severovzhodu ter na Notranjskem bo dosegal hitrost do okoli 70 km/h.
4°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Oktobrski program brezplačnih aktivnosti ......


PROSTOVOLJSTVO, EVROPSKI PROJEKTI

| |
29.09.2017      15:52
A A

Oktobrski program brezplačnih aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske za PreddvorDeli:

Vabimo vas, da se tudi v oktobru udeležite brezplačnih aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske v Preddvoru. Kot že večkrat, bodo v Domu krajanov na Zg. Beli delavnice somatskih gibov, joge in dihanja, v prostorih preddvorskega Tica vas čakata umovadba za starejše ter družabni večer ob igri taroka, tudi ta mesec pa boste lahko igrali tombolo.

V torek 10. oktobra, od 17.00 do 18.00 boste v Ticu v okviru Centra za svetovanje in vrednotenje znanja zaposlenih Gorenjske lahko dobili brezplačno pomoč pri iskanju informacij o možnostih nadaljnjega izobraževanja, usposabljanja, prekvalifikacije in pridobivanja novih znanj za osebno rast na področju celotne Gorenjske in širše.

V Medgeneracijskem centru Kranj pa lahko obiščete dve zanimivi predavanji: Zakaj stresi povzročajo bolezni se boste lahko podučili 12.10., teden dni kasneje pa bo govora o pomenu prehrane na telo in počutje človeka.

Sicer pa je v Medgeneracijskem centru Kranj (v sklopu projekta Večgeneracijski center Gorenjske), vsak delovnik med 8.00 in 18.00 uro uporabnikom na voljo prostor za neformalno druženje in srečevanje, v katerem deluje tudi informacijsko središče, kjer uporabnike informirajo  o dejavnosti in programu centra ter podajajo informacije o razpoložljivih storitvah s področja preprečevanja, obvladovanja in odpravljanja socialnih stisk in težav v regiji.

 

Podrobnosti o vseh dogodkih si lahko preberete v priloženi zgibanki.

Udeležba je brezplačna, vljudno vabljeni!
Priloge:
PDF
zlozenkapreddvoroktober2017.pdf
97035_zlozenkapreddvoroktober2017.pdf (1,14 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo