Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
22°C
8°C
JUTRI
21°C
10°C
Deli
3545

Občina Preddvor prodaja stanovanje in zazidljivo parcelo

Pri Občini Preddvor sta odprta dva razpisa za javno dražbo: v središču Preddvora prodajajo stanovanje v pritličju starejše zgradbe in zazidljivo parcelo.

Stanovanje v skupni izmeri 43,40 m2 obsega bivalni del (soba, wc, kopalnica, hodnik) in klet, ima lasten števec za elektriko in  vodo ter možnost souporaba skupne kolesarnice. Ima tudi dva parkirna prostora na skupnem parkirišču ter možnost uporabe vrta na skupnem zemljišču. Neto izklicna cena zanj znaša 103.000,00 EUR.

Zazidljiva parcela v bližini gasilskega doma meri 658,00 m2 . Po Potrdilu o namenski rabi spada v območje stavbnih zemljišč  - osrednja območja centralnih dejavnosti, s spremembami OPN, ki so v teku, pa je na njej predvidena omejitev dopustnega števila stanovanj v stavbi na 2 stanovanji. Neto izklicna cena za predmet znaša 78.960,00 EUR.

Javna dražba bo potekala, v ponedeljek, 06. 11. 2018 ob. 10. uri, v sejni sobi na naslovu Dvorski trg 10, Preddvor.

Podrobnosti so v priloženih razpisnih dokumentih.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi