Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
24°C
13°C
JUTRI
23°C
15°C
3545

Revija Preddvor z rubriko Predstavljamo vam

Konec meseca bo kot naslednica Viharnika začela izhajati revija Preddvor. V povečani nakladi 19.000 izvodov bo izhajala 4-krat na leto, brezplačno jo bodo poleg gospodinjstev v občini Preddvor prejeli tudi vsi naročniki časopisa Gorenjski glas. Povečana naklada pomeni lokalno-regionalni doseg, kar je tudi vzrok za novo ime, ki omogoča lokalno in regijsko prepoznavnost. Zgodbe iz življenja ljudi, delovanja društev in organizacij, gospodarski, športni, kulturni in drugi dosežki bodo namreč predstavljeni tudi bralcem sosednjih občin in po celotni Gorenjski.

Posebna rubrika Predstavljamo vam bo namenjena predstavitvi podjetnikov, ki imajo registrirano podjetje na območju naše občine. Povabilo, da v reviji Preddvor z gorenjskim dosegom predstavijo vašo poslovno zgodbo, uspehe in tradicijo si preberite v priloženi ponudbi.

P.L.Premru

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi