Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
33°C
14°C
JUTRI
27°C
17°C
3545

V Mačah po novem uporabljajo vodo iz Bašlja

V Mačah so prejšnji teden izvedli prevezavo pri vodohranu Mače, s tem pa sta se vodohran in vodni vir Mače opustila. Vsi uporabniki v Mačah (razen številk 65, 66, 99, ki imajo svoj vir) so priključeni na vodovod Bašelj. Tlak vode se jim je močno povečal, vendar je povsod v mejah dopustnega. To je bilo pričakovano, zato imajo vsi tisti, ki so že prejeli soglasje k priključitvi, v točki pogojev soglasja navedeno, da se na interno inštalacijo vgradi ventil za regulacijo tlaka.

Dela na vodovodu v Mačah, ki so se zaradi slabega vremena nekoliko zavlekla, so v tem tednu zaključili. Investicija znaša približno 45.000 evrov, je pa nekoliko višja od predvidene, saj so se hkrati delali še priključki iz glavne cevi, da se kasneje ne bo več posegalo v cesto. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi