Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

pretežno jasno
Sprva bo pretežno oblačno, ponekod tudi megleno. Rahel dež bo povsod ponehal. Čez dan se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 19°C
petek, 19.10.2018
8°C | 19°C
sobota, 20.10.2018
5°C | 18°C
nedelja, 21.10.2018
6°C | 16°C
ponedeljek, 22.10.2018
6°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gradnja vodovoda v Mačah


OBČINSKE

| |
29.08.2018      13:04
A A

Gradnja vodovoda v MačahDeli:

V Mačah zaključujejo s prvo fazo gradnje vodovoda iz Bašlja proti Mačam. Tu so zaradi nedavnih vremenskih ujm potrebna še dodatna dela, saj se je brežina Suhe posula v vodo. Tako trenutno urejajo brežino, namesto stare dotrajane brvi, ki služi predvsem domačinom za dostop do cerkve, pa bodo naredili tudi novo leseno brv.

S prvo fazo izgradnje vodovoda iz Bašlja do Mač, v kateri naj bi zgradili vodovod do obstoječega sistema v Mačah, istočasno pa na novo priklopili objekti v zahodnem delu naselja, so pričeli lani. Sistem bo po izgradnji prevzela Komunala Kranj, objektom, ki bodo priklopljeni na obstoječi sistem, pa bo potrebno namestiti vodomere. V skladu s strategijo občine za izgradnjo kanalizacijskega omrežja in vodovoda je začetek druge faze predviden po letu 2022. Celotna investicija tega vodovoda bo stala dobrih 400.000 evrov. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo