Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.04.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, v hribovitem svetu zahodne Slovenije se bo čez dan zmerno pooblačilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 28 °C.
7°C | 26°C
četrtek, 24.04.2018
9°C | 23°C
petek, 26.04.2018
11°C | 21°C
sobota, 27.04.2018
10°C | 21°C
nedelja, 28.04.2018
7°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

OBRAČUN / PORAČUN LETNEGA POPISA VODOMEROV ......


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, ZAVODI

| |
17.12.2015      15:47
A A

OBRAČUN / PORAČUN LETNEGA POPISA VODOMEROV 2015Deli:

Spoštovani uporabniki pitne vode!

Čas beži mimo nas in že je tukaj december, ko se bomo počasi sprostili in se pripravili na razne končne obračune, bilance, inventure... in s tem preverimo, kako uspešno je bilo minevajoče leto.

Tudi v Vodovodni zadrugi Preddvor v tem času zaključujemo eno najbolj intenzivnih obdobij dveh let, saj smo v sklopu gradnje kanalizacijskega omrežja zgradili ali obnovili precejšen del omrežja, ki je bil bodisi dotrajan bodisi je onemogočal gradnjo kanalizacijskega omrežja ali pa so bila opravljena dela tudi zaradi same boljše oskrbe prebivalcev s pitno vodo.

Da pa ne bi bilo vse tako enostavno, je ravno v tem času pričela veljati tudi nova Uredba o pitni vodi, ki nalaga upravljalcem spremenjen obračun, ki ga porabniki najbolj občutite v obliki nove postavke na obračunu porabljene vode - omrežnine. Posledično smo z novo uredbo prešli na izdajo plačilnih nalogov dvakrat letno in ravno mesec december je tisti, v katerem bomo izdali še dokončni obračun po opravljenem rednem letnem popisu vodomerov na terenu, kjer je Vodovodna zadruga kot izvajalec obvezne gospodarske javne službe oskrbe s pitno vodo v občini Preddvor za naselja Nova vas, Preddvor, Hrib, Breg ob Kokri in Zgornje, Srednje ter Spodnje Bele, po novem pa tudi spodnji del naselja Tupaliče.

Obračun bo vseboval dokončni poračun dejanske porabe med letom, zmanjšan za polletno akontacijo, ki je bila izdana v mesecu juniju za prvo polovico leta, seveda le v primeru, da je bila le ta pravočasno plačana. V nasprotnem primeru bo priložen še znesek za prvo polovico plačila. Na računu bo tudi UPN nalog, katerega bo, poleg standardnih šalterskih mest (pošte, banke, trgovine), možno plačati tudi preko modernih elektronskih inštrumentov (e-banke).

S prehodom na plačilne naloge se je izkazalo, da določeni podatki niso bili usklajeni, zato Vas ponovno prosimo, da ob morebitnih spremembah bivališča (odselitvi, prodaji nepremičnine, oddaji v najem, ...) sporočite vse te spremembe preko spletne strani www.vz-preddvor.si ali po pošti na naslov Goričica 7, Preddvor, da bo čim manjkrat prihajalo do nepotrebnih napak, iz katerih se običajno rojeva slaba volja in dodatno delo.

Vsa gradiva in vprašanja, ki se vam postavljajo v zvezi s pitno vodo in Vodovodno zadrugo Preddvor so vam na voljo tudi osebno v naši pisarni na naslovu Dvorski trg 18, Preddvor (bivši lokal "LEV") vsako sredo v času uradnih ur in na spletni strani www.vz-preddvor.si.

Na koncu pa se Vam zahvaljujemo za vse potrpljenje, ki ste ga izkazali ob gradnji, predvsem ob pogostih prekinitvah dobave vode zaradi same gradnje in obnove, kot tudi za vso izkazano pomoč, gostoljubnost in prijaznost na terenu ob samem izvajanju del. Z Vašo pomočjo je bilo vse veliko lažje.

Želimo Vam obilo zdravja in zadovoljstva v prihajajočem letu!

Ker dobra pitna voda ni naključje!

Vodovodna zadruga Preddvor
Priloge:
PDF
GRADIVO
53500_gradivo_ob_spremembi_cen_upravniki-preddvor1.pdf (204,94 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vodovodna zadruga PREDDVOR z.b.o.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Vodovodna zadruga PREDDVOR z.b.o.
Vodovodna zadruga PREDDVOR z.b.o.
GORIČICA 7
Tel:070 894 451

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo