Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.03.2018

oblačno
Ponoči se bo meja sneženja marsikje v notranjosti Slovenije spustila do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 0, na Primorskem do 6 °C.
2°C | 4°C
torek, 19.03.2018
-2°C | 2°C
sreda, 20.03.2018
-4°C | 6°C
četrtek, 21.03.2018
-4°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 17.3.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Komedija Še vedno mame


DOGODKI, UMETNOST

| |
18.10.2017      15:11
A A

Komedija Še vedno mame


Čudežna terapija je bila uspešna in prva predstava gledališkega abonmaja Nasmejmo se! je požela bučen aplavz občinstva. Ne zamudite drugega nasmejanega večera v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje. Za izven je na voljo le še nekaj vstopnic.


Deli:

V dobrih gledaliških komedijah se zrcalijo dogodki in zgodbe iz resničnega življenja. Le takšne najdejo mesto v gledališkem abonmaju smeha in dobre volje, zato ne čudi, da je dvorana Kulturnega hrama Ignacija Borštnika Cerklje vedno znova polna navdušenega občinstva.

 

Po oktobrski predstavi Mestnega gledališča ljubljanskega Čudežna terapija 9. novembra na oder prihaja odlična komedija Še vedno mame. Gre za pričakovano in logično nadaljevanje prvega dela uspešnice Mame. Otroci so zrasli in razposajena ženska druščina je postavljena pred povsem druge in drugačne življenjske izzive.

 

Sedem let, ena kriza, dva bivša in trije novi, da o kilah niti ne govorimo. Ampak mame so še vedno mame. Mulčki so zrasli v mule in mulce, njihove mame pa ob vseh zaposlitvah še vedno najdejo čas, da se vsaj enkrat tedensko srečajo. Ampak ne tako, kot smo jih vajeni, ležerno, v oblakih dima, čvek sem, drink tja … ne, ne, tokrat gre zares. Pripravljajo se na glasbeno-plesno točko v okviru dobrodelnega koncerta, izkupiček katerega bodo namenile sirotišnici, od koder je vnukinja sestrične bivše tašče novega partnerja Irminega bivšega. Do koncerta jih loči samo še pet vaj, od katerih se prav nobena ne odvije po načrtih. Jim bo uspelo?


Režija: Uroš Fürst • Kostumografija: Nena Hribar • Scenografija: Teo Kajzer in Sara Slivnik • Oblikovanje luči: David Andrej Francky • Ton: Gregor Mrežar • Koreografija: Leja Jurišič • Glasbeno vodstvo: Joži Šalej • Produkcija: Kreker in SiTi Teater BTC

 

Igrajo:  Vesna Pernarčič, Vesna Slapar, Tijana Zinajić/Leja Jurišič, Nina Valič/Barbara Medvešček in Ana Urbanc/Gorka Berden

Prodaja vstopnic in informacije: 051 606 220 / abonma@nasmejmo.se
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PIJAR, JANJA REHBERGER CERKVENIK S.P., PRODUKCIJA, ORGANIZACIJA, PR DOGODKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.03.2018 | Tečaji in delavnice
sobotna bralna urica
23.03.2018 | Kultura
Materinski dan

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo