Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.11.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno, padavine bodo oslabele. Sneg bo od juga prehajal v rahel dež, ki bo do večera večinoma ponehal. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najvišje dnevne temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem od 5 do 8 °C.
2°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 7°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 7°C
petek, 23.11.2018
5°C | 7°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 11°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ste se letos že kaj nasmejali?


KULTURA

| |
11.01.2018      22:47
A A

Ste se letos že kaj nasmejali?


Za nasmejan uvod v novo leto je zavod za kulturne dejavnosti Smejmo se za vas pripravil kar dve odlični gledališki komediji. V Borštnikov hram v Cerkljah se po letu dni vračajo nabriti Kraševci z vsemogoč(n)o komedijo Buh pomagej, zaradi velikega zanimanja pa ji bo sledila ponovitev decembra razprodane smrtno resne komedije Čakalnica, v kateri blestita mojstra humorja Janez Hočevar Rifle in Lado Bizovičar.


TV voditelj in komik Žan Papič, igralec Franko Korošec in idejni oče legendarnega TV Popra Boris Devetak v komediji Buh pomagej
TV voditelj in komik Žan Papič, igralec Franko Korošec in idejni oče legendarnega TV Popra Boris Devetak v komediji Buh ...
Deli:

Vsemogoč(n)a komedija Buh pomagej je nasmejala že dobršen del Slovenije, kot silvestrska predstava je napolnila tudi veliko dvorano v Žalcu. »Res odlična komedija, tako zelo primerna za čas. Dobra satira, čist humor, ki sproža neprivoščljiv, srčen smeh, izrisani karakterji: prebrisana otroška nedolžnost mladega pogrebnika in grčava hudomušnost gostilničarja Marka.« S temi besedami je programska direktorica ZKŠT Žalec pospremila prvenec zavoda Smejmo se v novo leto. O iskrenosti njenih besed se lahko prepričate že v četrtek, 18. januarja, ob 20. uri v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje.

 

Smrtno resna komedija Čakalnica je prijetno presenetila tako običnstvo kot ustvarjalsko zasedbo. Namesto načrtovanih treh predpremier so v decembru razprodali okrog petnajst predstav, med drugim tudi predpremiero v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje. Ker je veliko gledalcev ostalo brez vstopnice, so se v zavodu Smejmo se odločili, da Janeza Hočevarja Rifleta in Lada Bizovičarja po uradni medijski premieri v SiTi Teatru še enkrat povabijo v Cerklje. Predstava bo na sporedu v četrtek, 25. januarja, ob 20. uri. Vstopnice tudi tokrat hitro kopnijo, zato pohitite, da je ne zamudite.

 

Vstopnice za obe predstavi so na voljo v spletni prodajalni www.mojekarte.si, na prodajnih mestih Moje karte, naročite pa jih lahko tudi po telefonu (051 606 220) ali elektronski pošti (abonma@nasmejmo.se).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.11.2018
Danes ni dogodkov.
27.11.2018 | Šole in vrtci
NOVOLETNA TRŽNICA OŠ PREDDVOR

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo