Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
2°C
-10°C
JUTRI
2°C
-10°C

PRVI POTRJEN PRIMER KORONAVIRUSA V PREDDVORU

Danes, 18. marca 2020 je bil potrjen prvi primer okužbe s koronavirusom v Občini Preddvor, je razvidno iz današnje objave osveženih podatkov NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje). Občinski štab Civilne zaščite ob tem občane poziva, da razmere jemljemo skrajno resno: bodimo odgovorni, upoštevajmo navodila za zajezitev okužbe, ne družimo se in ne odhajamo po nenujnih opravkih.

Dnevno spremljanje okužb s SARS-CoV-2 (COVID-19) v Sloveniji:

https://www.nijz.si/sl/dnevno-spremljanje-okuzb-s-sars-cov-2-covid-19?fbclid=IwAR3_2isH9iu7TZ0pclTY7c0ncwz3kBbLPRcqGP_M1OpNo3vHMUvRKVjLXHw

Aktualne in ključne informacije ter priporočila za zaščito zdravja prebivalcev si preberite na strani NIJZ na povezavi

https://www.nijz.si/sl/koronavirus-2019-ncov

Vabljeni, da objave za Preddvor spremljate tudi na spletni strani občine.

Morebitna vprašanja oziroma potrebo po pomoči lahko naslovite na e-mail civilnazascita.preddvor@gmail.com ali na telefon 04 275-10-23 - dežurstvo občinskega kriznega centrta poteka med 10.00 in 13.00 uro. 

Ostanimo zdravi!

Občinski štab CZ Preddvor

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi