Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
18°C
6°C
JUTRI
18°C
4°C
Deli

OKUŽBA V DSO PREDDVOR - ENOTA NAKLO

V današnjih objavah ste verjetno zasledili navedek, da je prišlo okužbe z novim koronavirusom v Domu starejših občanov Preddvor. Občinski štab Civilne zaščite Preddvor je od pristojnih pridobil informacijo, da okužena oseba ni v DSO Preddvor, torej NI v Potočah, temveč je v enoti Naklo. To je razvidno tudi iz uradnega poročila o številu okuženih po občinah, v katerem je poseben razdelek za domove starejših občanov. 
Stanje v Občini Preddvor je (z eno okuženo osebo) še vedno nespremenjeno.
Zadnje objavljeno poročilo najdete v priloženem dokumentu.
Bodimo odgovorni, upoštevajmo odredbe in smernice ter ohranimo zdravje v naši občini!
Občinski štab Civilne zaščite Preddvor

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi