Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, drugod bo povečini sončno. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
5°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
2°C | 19°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

GOZDNO GOJITVENA DELA ZA OHRANITEV KVALITETE ......


OBVESTILA, KMETIJSTVO

| |
20.04.2015      11:40
A A

GOZDNO GOJITVENA DELA ZA OHRANITEV KVALITETE VAŠEGA GOZDA TER KOT PRILOŽNOST ZA ZASLUŽEK IN ZAPOSLITEV


Vabljni na dvo dnevno izobraževanje in usposabljanje.


Deli:

Kje: Osnovna šola Predoslje, Predoslje 17A, 4000 Kranj (Teoretično izobraževanje) ter gozdovi v okolici Preddvora, zbor na parkirišču pri trgovskem centru Mercator v središču Preddvora (Praktični prikaz).

Kdaj: 22.04.2015 ob 15:00 (Teoretično izobraževanje) ter 23.04.2015 ob 16.00 (Praktični prikaz).
Organizator:  Center za trajnostni razvoj podeželje Kranj.


Cena vstopnice: Brezplačno.

V okviru programa Podeželsko razvojno jedro Center za trajnostni razvoj podeželja Kranj v sodelovanju z Zavodom za gozdove Slovenije – Območna enota Kranj organizira 2-dnevno izobraževanje in usposabljanje s področja gozdno gojitvenih del.

Predavatelj iz Srednje gozdarske in lesarske šole Postojna bo tekom 5-urnega teoretičnega izobraževanja ter praktičnega prikaza v gozdu udeležencem predstavil  glavne cilje in tehnike gozdno-gojiteljskih del, dovolj priložnost pa bo tudi za vsa vprašanja, ki se vam porajajo pri gospodarjenju z gozdovi. Seznanili se boste tudi s programi aktivne politike zaposlovanja, ki omogočajo sofinanciranja pridobitve nacionalne poklicne kvalifikacije, med katerimi je tudi poklic gozdar gojitelj/gojiteljica.

Delavnica bo še posebno zanimiva za lastnike gozdov in vse ki iščete znanja za dodatni zaslužek in (samo)zaposlitev na podeželju. Pritegnila pa bo tudi vse druge, ki jih zanima tematika gospodarjenja z gozdovi .

Udeležba na dogodku je brezplačna, prednosti pri prijavi imajo udeleženci iz osrednje Gorenjske, obvezna pa je prijava do torka, 21. aprila. Več na tel: 040 303 752, 04 257 88 28, uros.brankovic@ctrp-kranj.si  in  www.ctrp-kranj.si.  

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo