Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
9°C
4°C
SOB.
6°C
4°C

Gorski reševalci veterani na Sv. Jakobu

Na božični dan 2019 so gorski reševalci na Sv. Jakoba nad Preddvorom prinesli koledar Gorske reševalne zveze Slovenije, ki  vsaj posredno pa tudi neposredno opominja na previdnost pri obiskovanju gora in planinskega sveta. Ne glede na topli zimski čas moramo z vso zavzetostjo skrbeti za varno in zanesljivo gibanje. Tudi leta opozarjajo na potrebo po dodatni  pazljivosti, kajti refleksi in ravnotežje z leti pri človeku »popuščajo«, kar pri starejših največkrat povzroči zdrse in padce.

Sv. Jakob, kot tudi ostale planinske postojanke v soseščini in tudi drugje beležijo v tako toplem in sočnem brez snežnim obdobju vse večji  množični obisk. Srečen in varen korak vam želimo!

Franci Ekar

 

Na sliki Gorski reševalci veterani Franci Ekar, Tomaž Jamnik in Tone Langerholc z vedno zadovoljnim in veselim oskrbnikom planinske koče na Jakobu Vilijem Rozmanom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi