Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
17°C
11°C
JUTRI
13°C
7°C
695

K udeležbi na krvodajalskih akcijah se prijavite

Prebold, 10. 6. 2021 - Zaradi upoštevanja zaščitnih ukrepov in da ne bi prišlo do pretirane gneče na krvodajalskih akcijah so v transfuzijskih službah uvedli naročanje po telefonu. Krvodajalce na odvzeme krvi naročajo vsakih pet minut.

Četrtkove krvodajalske akcije v Hotelu Prebold se je udeležilo 43 krvodajalcev, dodatno so v žalskem območnem združenju Rdečega križa povabili k odvzemom krvodajalce s krvno skupino 0-.

Krvodajalce v žalskem območnem združenju Rdečega križa preko SMS-ov povabijo na krvodajalske akcije in jih prosijo, da se prijavijo za akcije v Šempetru, Preboldu in na Vranskem v Transfuzijski službi Splošne bolnišnice Celje po telefonu 03 423 35 97, med delovniki od 7.30 do 15. ter za akcije v Žalcu in na Polzeli v ZTM Ljubljana po telefonu 051 389 270, med delovniki od 7. do 15.

Naslednja krvodajalska akcija bo v Kulturnem domu Vransko, 24. junija, od 7. do 10.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi