Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
10°C
-5°C
JUTRI
10°C
-5°C
3304

Vsehnasstojnica ponovno na tržnici Prebold

December je čas obdarovanj. Lepo je prejeti darilo, a je lep tudi občutek, ko podariš. Pa čeprav neznancu. Zato je v Preboldu pred božično-novoletnimi prazniki ponovno postavljena VsehNasStojnica na dvorišču DC Marof - tržnica Prebold.

Mnogi  si zaradi takšnih ali drugačnih razlogov ne bodo mogli kupiti daril, obdariti svojih bližnjih ali si sami privoščiti kaj lepega in sladkega za praznike. Morda bo našel kaj primernega na stojnici. Morda pa bo koga preprosto pritegnilo darilo s stojnice, da ga bo vzel, sam pa tja odložil svojega. VsehNasStojnica nima kriterijev, želi le osrečevati, sploh najmlajše.

Tako kot doslej velja, da vrednost darila ni določena, lahko je čisto malo, tudi kakšna kava ali sladkarija, vsekakor pa mora biti vse neoporečno, prinešene stvari pa nove ali vsaj zelo lepo ohranjene in uporabne. Pa seveda zaščitene pred vlago in označene, ali je darilo za otroka ali odraslega.

December je lahko lep in prazničen tudi zaradi čisto drobnih stvari in dejanj. Vabljeni in hvala vsem.    

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi