Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, padavine se bodo razširile nad vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
8°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 13h
Dane popoldne bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
8°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometna vadba za mlade navdušence


ŠPORT, TURIZEM, OSNOVNA ŠOLA, VISOKO ŠOLSTVO

| |
01.08.2013      10:08
A A

Nogometna vadba za mlade navdušence


Med poletnimi počitnicami je mladim športnim navdušencem na nogometnem igrišču v Preboldu vsak četrtek na voljo brezplačna nogometna vadba.


Deli:
Ideja o nogometni vadbi je letos še sveža, saj so starši mladih nogometnih nadebudnežev željo po poletni rekreaciji izrazili med šolskim letom, ko so njihovi otroci obiskovali nogometno vadbo še v okviru popoldanskega varstva. Tako se je brezplačna rekreacija, na katero so vabljeni vsi otroci do 12. leta, začela prejšnji četrtek. Potekala bo vsak četrtek med 9. in 11. uro na nogometnem igrišču v Preboldu, organizator Peter Ferme pa je poudaril, da gre predvsem za sproščeno in zabavno vadbo, kjer lahko vaje izbirajo in določajo tudi otroci sami. "Na vadbo so seveda vabljeni tudi otroci nad 12. let, vadbe so primerne za vse," je še poudaril.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.