Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
1260

Nogometna vadba za mlade navdušence

Med poletnimi počitnicami je mladim športnim navdušencem na nogometnem igrišču v Preboldu vsak četrtek na voljo brezplačna nogometna vadba.
Ideja o nogometni vadbi je letos še sveža, saj so starši mladih nogometnih nadebudnežev željo po poletni rekreaciji izrazili med šolskim letom, ko so njihovi otroci obiskovali nogometno vadbo še v okviru popoldanskega varstva. Tako se je brezplačna rekreacija, na katero so vabljeni vsi otroci do 12. leta, začela prejšnji četrtek. Potekala bo vsak četrtek med 9. in 11. uro na nogometnem igrišču v Preboldu, organizator Peter Ferme pa je poudaril, da gre predvsem za sproščeno in zabavno vadbo, kjer lahko vaje izbirajo in določajo tudi otroci sami. "Na vadbo so seveda vabljeni tudi otroci nad 12. let, vadbe so primerne za vse," je še poudaril.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi