Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
10°C
-5°C
JUTRI
10°C
-5°C
5041

Podelitev športnih priznanj Občine Prebold za leto 2020

V sredo, 22.12. 2021 sta Športna zveza Prebold in Občina Prebold podelila priznanja športnikom  za pomembne tekmovalne dosežke v športu še za leto 2020.

Vse prisotne športnike in starše so pozdravili predsednik Športne zveze Prebold Bojan Jereb, župan Občine Prebold Vinko Debelak.  Podelitev je vodila Ksenija Rozman – članica UO ŠZ in predsednica KK Prebold 2014.Ob prijetnem druženju so športniki obujali spomine v kako drugačnih razmerah so potekali treningi in tekme v letu 2020. Zaradi okrnjenih športnih tekmovanj smo tokrat podelili priznanja za pomembne tekmovalne dosežke v športu za leto 2020. Prejemniki so: Vita Črnila, Hana Podbregar, Neja Zorec, Brina Kodrun, Neža Kodrun, Nejc Zorec, Luka Ukmar, Vasja Zupanc in Rafael Končina. Čestitke vsem. 

Ob prijetnem klepetu smo večer zaključili upanjem, da se v naslednjem letu ponovno srečamo v večjem številu in brez omejitev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi