Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-6°C
JUTRI
5°C
-1°C
Oceni objavo

OBVESTILO OB PRIHAJAJOČEM DEŽEVJU

Spoštovani občani,

Ponoči in v prihodnjih dneh zopet pričakujemo močno deževje. Občane prosimo, da delujete samoiniciativno in samozaščitniško.

Preverite in poskrbite, da so vaši odtoki in jaški očiščeni, pospravite okolice domov, dodatno pritrdite igrala, trampoline ipd. Pred nižje ležeče prostore (garaže, kleti...), ki jih večkrat zalije deževnica, preventivno namestite vreče s peskom.

Na številko 112 pokličite le v primeru, ko je ogroženo človeško življenje, živali ali pa je ujma resneje poškodovala vaše premoženje. Službe sistema Zaščite in reševanja občine Prebold so v pripravljenosti in bodo po potrebi priskočile na pomoč. Kadar nastopi več intervencij v kratkem času, se gasilske in druge enote odzovejo po vrstnem redu glede na vsebino klica, zato vas prosimo za potrpljenje, če se na vaš klic ne bo možno odzvati takoj.

Spremljajte objave na spletni strani občine prebold in upoštevajte navodila in priporočila pristojnih oseb.

Občina Prebold

Oglejte si tudi