Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
18°C
11°C
JUTRI
21°C
11°C

PRVOŠOLCI V OBČINSKI KNJIŽNICI PREBOLD

Jesen je čas, ko se ponovno odpro šolska vrata in šolski zvonec naznani, da bodo vedoželjne glave spet začele spoznavati nove učenosti. Še zlasti radovedni so prvošolci. Prav njim je v Občinski knjižnici Prebold vsako leto namenjena posebna dobrodošlica. Tako je bilo tudi v sredo, 8. novembra 2017, ko jim je bibliotekarka Lea Felicijan predstavila, kako prijetno je lahko v kulturni ustanovi, v kateri domujejo knjige. 64 prvošolcev v spremstvu učiteljic je z zanimanjem srkalo informacije o tem, kako se včlanijo v občinsko knjižnico, kdaj v knjižnici potekajo pravljične ure, kaj vse lahko v knjižnici počnejo. Razveselili so se tudi zgodbice o medvedku, ki iz svojega doma naredi pravo pravcato knjižnico, vsem gozdnim prijateljem pa pove pomembno modrost, da je knjige lepo brati sam, a še lepše jih je deliti z drugimi. Ob koncu je vsak prvošolec prejel še drobno pozornost, in sicer svinčnik z logotipom knjižnice.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Janja Klančnik, Lea Felicijan

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi