Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
-2°C
-4°C
JUTRI
2°C
-4°C
Deli
899

Prebold: Ustvarjalna delavnica ob noči čarovnic

V soboto, 28. oktobra 2017, je v Občinski knjižnici Prebold pred bližajočo se nočjo čarovnic potekala ustvarjalna delavnica, ki so jo vodile Mojca Škrabl, Ana Ajdič, Martina Aubreht in Manja Holobar iz Kulturno-umetniškega društva Svoboda Prebold. Knjižnico je zajel otroški vrvež, ki pa se je kaj hitro spremenil v ustvarjalno vnemo. Male in malo večje roke so domišljiji pustile prosto pot, kajti na strašljivi praznik se je treba dobro pripraviti. Čarovniške maske, risbe strašljivih gradov, ročni tatuji, pisani ornamenti, buče, netopirji, duhci … Vsi ti zanimivi izdelki so nastali ob prijetnem druženju, pričakovanje pa je udeležence delavnice vleklo naprej, do novih prigod, ko bodo zarajali v družbi čarovnic, pošasti in vseh strašnih prikazni.

Besedilo in fotografije: Lea Felicijan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij