Logo MojaObčina.si

Prebold

JUTRI
15°C
-1°C
PET.
14°C
-1°C
Deli
525

Pravljična ura s predprazničnim pričakovanjem

 

V torek, 19. decembra 2017, so otroci na pravljični uri s poustvarjanjem v Občinski knjižnici Prebold radovedno prisluhnili zgodbici o gozdnih živalih, ki prav tako kot oni nestrpno pričakujejo Božička. Pa bo res prišel, jih bo našel? Pametni medvedek ima načrt … Izkaže se, da je njegova ideja zares dobra, kajti božična zvezda in kažipot Božička z jelenčki pripeljeta natanko do gozdnih prijateljev. In kar je najlepše, dobri mož prijateljem prinese pomembno sporočilo: »Nikoli ne nehajte verjeti!« Temu so v en glas pritrdili tudi otroci. Ker pa se bliža novo leto, si je vsak izmed njih izdelal pujska, ki prinaša srečo.

Besedilo in fotografije: Lea Felicijan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!