Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
8°C
-2°C
JUTRI
4°C
4°C

Podelitev priznanj Ambasadorji trajnosti v okviru projekta VRS PA MCP

V ponedeljek 11. oktobra 2021, je potekala zaključna delavnica za prostovoljce v okviru projekta Vključevanje ranljivih skupin v prostovoljske aktivnosti v Medgeneracijskem centru Prebold. Prostovoljci v projektu so ob zaključku izobraževanje pokazali znanje tudi v praksi, organizirali so zasaditev visokih gredic z zdravilnimi rastlinami in zelišči, pri tem so jim pomagali tudi otroci iz Vrtca Prebold, sodelovali sta tudi predavateljici mag. Nataša Ferant ter Hedvika Dermol Hvala.

Vseh deset prostovoljcev je uspešno zaključilo izobraževanje in prejelo naziv Ambasadorji trajnosti, potrdila jim je podelil župan Vinko Debelak.  Ambasadorji trajnosti bodo skupaj s partnerjem v projektu Ekoci - eko civilna iniciativa Slovenje, Združenje za trajnostno prihodnost skrbeli za animacijo in konkretna dejanja v dobro okolja ljudi in medgeneracijskega sodelovanja v lokalnem okolju.

V mesecu novembru pa se bodo že začele izvajati delavnice tudi v Vrtcu Prebold in Osnovni šoli Prebold.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi