Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
4°C
JUTRI
15°C
6°C
5971

VLJUDNO VABLJENI NA DAN ODPRTIH VRAT IN KMEČKO TRŽNICO

Spoštovane občanke in občani!

Za vas pripravljamo dan odprtih vrat, kjer vas bomo popeljali skozi prostore kmetije, ki smo jih preuredili za degustacije naših mesnin, ter prodajo pridelkov ter izdelkov tako naše kot tudi okoliških kmetij. Na tržnici bo mogoče kupiti sveže mesnine naše kmetije, kmetije Košec (klobase, ocvirke, pašteto), mlečne izdelke kmetije Vasle, vina vinarstva Šoštarič, kruh iz krušne peči. Poleg tega boste v naši trgovini našli lešnike, različna olja, marmelade ter druge dobrote. Dogodek bo potekal v soboto, 28. 1. 2023 od 14h - 18h, za vas pa bomo pripravili degustacijo ter brezplačne tople napitke!

Vljudno vabljeni!               

Kmetija Košec

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi