Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
2270

Teniško srečanje Polzela - Trnovo

Tradicija se nadaljuje, zato smo se tokrat zbrali na Polzeli in v goste povabili teniške prijatelje iz Športnega društva Trnovo. Vsaka ekipa je sestavila šest parov.  Velika želja po zmagi me je vodila k temu, da sestavim najmočnejšo ekipo do zdaj.

V ekipi Polzele so igrali Dejan Cokan, Borut Račnik, Dejan Udrih, Miha Prosen, Uroš Dvornik, Matjaž Hribernik, Goran Žoher, Vojko Arzenšek, Levin Oparenović, Aleš Travner, Muharem Halilovič in Ivi Kapitler. S takšno ekipo preprosto ne moreš drugega kot zmagati, pa četudi je bila temperatura plus 35 stopinj Celzija.

Janiju Ovseniku, predsedniku Športnega društva Trnovo, se zahvaljujem za možnost in priložnost, da tovrstna srečanja nadaljujemo tudi v prihodnje ter še naprej gojimo druženje in prijateljstvo na teniških igriščih.

Ivi Kapitler

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi